Praktyczne informacje

Szanowny Kliencie,

przed dokonaniem zakupu prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

  1. Oferowana biżuteria wykonywana jest wyłącznie ręcznie. Ze względu na ten fakt oferowane przez nas towary nigdy nie będą takie same. Dlatego też każdy wykonany przez nas produkt jest wyjątkowy;stąd wymiary podane w sklepie mogą różnić się względem zamówionego produktu.
  2. Do produkcji biżuterii używamy przede wszystkim miedzi, ale również mosiądzu oraz stali (w zależności od produktu; przy każdym towarze w sklepie znajduje się odpowiedni zapis z czego dana rzecz jest wykonana).
  3. Naszą biżuterię pakujemy w kartonowe pudełeczka z naszym logo, które idealnie nadają się jako opakowanie na prezent.
  4. Ze względu na fakt, że miedź jest bardzo plastyczna należy przechowywać biżuterię w miejscu, gdzie nie będzie narażona na żadne deformacje (nie można jej przygniatać, wrzucać bez opakowania ochronnego do torebki, itd.) W przypadku zdeformowania biżuterii należy delikatnie, ręcznie spróbować nadać jej pierwotny kształt.
  5. Biżuteria z miedzi w bezpośrednim kontakcie z ciałem może powodować przebarwienia skóry co jest procesem całkowicie naturalnym. W celu usunięcia zabrudzeń z ciała należy umyć skórę wodą z mydłem. Proces ten nie podlega reklamacji.
  6. Każda biżuteria miedziana, która ma kontakt z powietrzem utlenia się i zmienia barwę na bardziej czerwoną. W celu przywrócenia jej bardziej żółtego odcienia należy zamoczyć daną biżuterię w gorącej (nie gotującej się) wodzie z odrobiną kwasku cytrynowego – na 250 ml wody dodać łyżeczkę kwasku cytrynowego. Po przywróceniu koloru należy biżuterię opłukać pod bieżąca wodą oraz dokładnie wytrzeć do sucha. Kąpiel wodną można stosować dowolną ilość razy.
  7. Zajmujemy się również oprawianiem kamieni półszlachetnych w miedź, również z materiału powierzonego przez Klienta.  W przypadku kamieni półszlachetnych nie ma możliwości powielania prac, tzn. każda realizacja będzie zupełnie inna.
  8. Istnieje możliwość dokonania zamówienia biżuterii na zamówienie, możemy dopasować rozmiar, kolor dodatków, takich jak kolorowe koraliki, itp. W tym celu prosimy o kontakt:
pudeleczko_3
pudeleczko_2