O nas

Narodziny miedzianej biżuterii

Marcin i Ewa – to my wspólnie jako małżeństwo tworzymy ten wyjątkowy sklep. Nasza przygoda z miedzianą biżuterią rozpoczęła się w 2017 roku, kiedy pewnego poranka Marcin zaczął majsterkować w garażu i wyszedł z jego pierwszą pracą z miedzi. Zrobił ją z miedzianego drutu, który pozostał po remoncie naszego domu. Wspólnie zaczęliśmy się zastanawiać czy nie stworzyć jednego miejsca, gdzie pokażemy swoje prace. Nasza decyzja o stworzeniu sklepu dojrzewała z czasem. To Marcin jest głównym wykonawcą biżuterii, a ja – Ewa wspieram go, doradzam, mobilizuję i tworzę ten sklep.

Mamy nadzieję, że nasza biżuteria będzie wspaniałym dodatkiem zarówno dla kobiet jak i mężczyzn i być może być również wspaniałym prezentem.

O bizuterii

Powstawanie biżuterii

Sklep miedziowo.pl to miejsce dla wyjątkowych osób, które cenią sobie piękno. Naszą miedzianą biżuterię tworzymy z pasją i prawdziwym zaangażowaniem. Jeśli jesteś osobą, która lubi się wyróżniać i która docenia polskich twórców rękodzielniczych to ten sklep jest właśnie dla Ciebie. Nasza biżuteria w większości wykonanywana jest z miedzi, ale również z mosiądzu oraz stali. używamy również różnobarwnych koralików oraz kamieni półszlachetnych.

Oferta sklepu

W miedziowo.pl znajdziesz miedziane kolczyki, bransoletki dla niej i bransolety dla niego, wisiorki oraz breloki do kluczy. Oferowane przez nas produkty występują w pojedynczych egzemplarzach lub produkowane są w krótkich seriach. Wykonujemy również biżuterię na indywidualne zamówienie. Każda nasza biżuteria może zostać zapakowana w elegancki kartonik, więc idealnie nadaje się na prezent.